Boisko A 

FIFA QUALITY PRO & WORLD RUGBY

o wymiarach 105/68 z systemem zraszania

z trybunami na 960 miejsc siedzących

oraz zadaszoną trybuną "VIP" – 32 miejsca

 

Boisko B

FIFA QUALITY PRO & WORLD RUGBY

o wymiarach 105/67

z trybunami na 672 miejsc siedzących

Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej

 PARTNERZY

 

 

 

 

NAJLEPSZA BAZA TRENINGOWA W WARSZAWIE - OBIEKT ZLOKALIZOWANY W OTOCZENIU FORTÓW BEMA CHARAKTERYZUJE SIĘ LOKALNYM MIKROKLIMATEM; DOBRA JAKOŚĆ POWIETRZA DZIĘKI OTACZAJĄCEJ ZIELENI. OBIEKT SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA. PROFESJONALNE PODEJŚCIE W KAŻDYM ASPEKCIE FUNKCJONOWANIA. 

 

Na terenie BOPN istnieje możliwość rodzinnej gry w piłkę. Zasady korzystania z boisk określone zostały w regulaminie „Rodzinne Granie”

 

BOISKO A 

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez badania ERCAT (European Research Centre for Artificial Turf). Boisko uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania.

Ponadto po całkowitej wymianie nawierzchni (sierpień 2016) przeprowadzono również badania w kierunku zawodowych rozgrywek Rugby. Powierzchnię (murawę) testowano za pomocą specjalistycznych urządzeń, których zadaniem było pokazanie różnic w wysokości podłoża, stopniu i kierunku odbicia piłki od nawierzchni, poziom i gęstość granulatu. Ocenie zostały również poddane bramki czy sprzęt techniczny używany do pielęgnacji murawy. Boisko uzyskało certyfikat WORLD RUGBY

 

BOISKO B

 

Oddane do użytku po wymianie nawierzchni we wrześniu 2021 r., zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez badania ERCAT (European Research Centre for Artificial Turf).

Boisko 'B' tak jak boisko 'A' również uzyskało certyfikaty: FIFA Quality PRO oraz WORLD RUGBY 

 

Samodzielne szatnie dla osób niepełnosprawnych, toalety i natryski przystosowane dla osób niepełnosprawnych, podjazd od strony wejścia głównego, winda na I piętro i trybunę VIP. 

 

 

Na terenie obiektu znajduje się płatny parking. 

Należy zachować bilet wjazdowy. Bilet należy opłacić przed wyjazdem w recepcji obiektu lub w kasie parkingowej (kartą lub bilonem). 

 

NAJWAŻNIEJSZE ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

 

wymiana nawierzchni boiska A

wykonanie systemu zraszania

uruchomienie systemu parkingowego

dostawa i montaż hali pneumatycznej

nagłośnienie boiska głównego "A"

wymiana nawierzchni boiska B

Godziny otwarcia obiektu:

06:00 - 22:30

 


 

Administracja obiektu:

tel. 22 746 02 04

bopn@osirbemowo.pl

 

Kierownik obiektu:

Mariusz Michałek

tel. + 48 502 201 961

m.michalek@osirbemowo.pl

 

 


 

 ul. Obrońców Tobruku 11

01-494 Warszawa

Jak dojechać?